Home » Produkty » Piękne tarasy

Piękne tarasy

TARAS jest praktycznie przedłużeniem domowego salonu i wspaniałym miejscem letniego wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. To na tarasie koncentruje się letnie życie domowników, którzy wybierają to miejsce do wspólnych posiłków i spędziania wolnych chwil. Miejsce to powinno więc mieć szczególny charakter, nawiązywać wprost do architektury domu i upodobań użytkowników. Nasza firma poleca Państwu szereg sprawdzonych rozwiązań w zakresie budowy wymarzonego tarasu bez względu na to czy budynek już stoi czy też jest na etapie realizacji (budowy). W naszych propozycjach koncentrujemy się na projektach opartych o technologię tarasów lekkich - drewnianych. Oferujemy jednak praktycznie każde inne rozwiązanie architektoniczne, które Państwo sobie wymarzycie.

Nasza oferta w zakresie tarasów to pełen zakrese robót:

- wykop i izolacja fundamentów domu

- fundament tarasu (płyta betonowa przy projektach tego typu)

- izolacja przeciwwilgociowa z gwarancją 10 lat (przy wylewkach, płytach fundamentowych przylegających do fundamentów budynku)

- stelaż drewniany pod taras lekki drewniany

- legarowanie

- impregnacja ciśnieniowa drewna tarasowego każdego gatunku lub stosowanie termodrewna

- montaż płytek klinkierowych, ceramicznych i innych okładzić trwale związanych z podłożem

- montaż desek tarasowych wg wyboru

- balustrady, słupki, elementy ozdobne tarsu

- donice, kwietniki, pergole tarasowe

- paleniska grilowe tarasowe

- projektowane na zamówienie meble tarasowe (nie marketowe)

W swojej ofercie mamy dla Państwa przygotowane bardzo proste, ale ekonomiczne i szybkie w realizacji POKRYCIA PODŁOGOWE NA ISTNIEJĄCE TARASY. Do wyboru są dwa rozwiązania:

- SYSTEM PŁYTEK Z TERMODREWNA o wym. 30x30cm z systemem łączenia na CLICK


- MATY DREWNIANE TARASOWE z thermodrewna olejowanego - deski mocowane na paskach kauczukowych o wyjątkowej trwałości. Maty można zwijać i chować do garażu na okres zimowy. Trwałe thermodrewno pozwala na pozostawienie maty również na zewnątrz przez cały rok. Maty są stabilnym podłożem, po którym zarówno wygodnie się chodzi jak i można stawiać meble tarasowe i inne przedmioty. Są one produkowane również na wymiar, pod indywidualne zamówienia. O standardowe wymiary zapytajcie Państwo naszego doradcę.


Oprócz tego proponujemy Państwo możliwość ZADASZENIA TARASU w sposób, które nie będzie powodował odcięcia światła słonecznego do wnętrza budynku. Nasz system zadaszeń bazuje na lekkich konstrukcjach drewnianych i pokryciach dachowych dachówką poliwęglanową firmy ICOPAL a także płytach poliwęglanowych wielokomorowych (rozwiązanie tańsze). Taki sposób zadaszenia tarasu powoduje, że w pomieszczeniach budynku bezpośrednio sąsiadujących z tarasem nigdy nie będzie ograniczony dostęp do światła słonecznego.

Zadaszenie tarasu poprawia znacząco komfort jego użytkowania. W naszej strefie klimatycznej, nawet latem, występują opady deszczu, które często uniemożliwiają korzystanie z tarasu.Zadaszenia trwałe są najlepszym rozwiązaniem tego problemu.


Proponujemy Państwu również możliwość zadaszenia tarasów przy użyciu markiz (rolet) kasetowych, które w mocowane są do ściany budynku nad tarsem i mogą być rozwijane na czas użytkowania tarasu.

Każdy TARAS projektujemy indywidualnie, wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i marzenia i je realizujemy!

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym! Umówcie się Państwo na spotkanie z naszym doradcą techniczno handlowym!

Taras to wyjątkowe miejsce odpoczynku i relaksu całej rodziny. Kiedy pogoda dopisuje, bardzo często to właśnie tam odbywają się spotkania towarzyskie. Szczególnie popularne są imprezy połączone z grillowaniem.

Zwykle tarasy nie posiadają zadaszenia, więc narażone są na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Najbardziej newralgicznym elementem tarasu jest jego podłoga (podłoże) Opady, temperatura, nasłonecznienie, a jednocześnie dość intensywnie użytkowanie podłoża, może mieć niewątpliwy wpływ na ich trwałość i wygląd. Biorąc pod uwagę tę ważną kwestię, nasza firma proponuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, które czynią tarasy praktycznie niezniszczalnymi. Proponujemy zastosowanie niezwykle trwałego systemu desek tarasowych kompozytowych wykonanych z niezwykle mieszanki naturalnego drewna i tworzyw sztucznych połączonych specjalnymi składnikami chemicznymi. Oferujemy wieloletnie gwarancje zarówno na sam produkt jak i montaż całego systemu oraz konstrukcji nośnej.

Doświadczona ekipa potrafi idealnie wpasować się w wymagania klientów i tworzy tarasy na miarę ich potrzeb. Działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Poznań i okolice to rejony, w których najczęściej realizujemy zlecenia. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i konkurencyjne cen.

Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu to praktyczne rozwiązanie dla domu. Opady atmosferyczne w miesiącach letnich nie należą do rzadkości a zadaszenie tarasu sprawia, że można z niego korzystać bez względu na pogodę. Trwałe zadaszenie tarasu z pokryciem poliwęglanowym litym lub komorowym, które proponujemy klientom, nie tylko chroni przed opadami, ale jednocześnie nie ogranicza dostępu promieni słonecznych do pomieszczeń w budynku. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawia, że pokoje nadal są jasne i pełne słońca. Jeśli jednak tego typu zadaszenie tarasu nie jest satysfakcjonujące dla klienta, proponujemy zadaszenia tarasowe pełne, wykonane z blachy dachówkowej lub gontów bitumicznych. Od spodu montujemy podbitki dachowe drewniane (boazerie różnych typów) co stanowi estetyczne i trwałe wykończenie.

Dla klientów, którzy gustują w lekkich rozwiązaniach proponujemy montaż markiz przeciwsłonecznych kasetowych, które można dowolnie rozwijać w zależności od sytuacji pogodowej.

Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt zleceń na terenie miasta Poznań, a także w całym województwie. Można się z nimi zapoznać podczas bezpośrednich spotkań z przedstawicielami naszej firmy.

Inne produkty

Partnerzy